DOGAĐANJA 2014./2015.

BOŽIĆNI SAJAM

12. prosinca 2014. godine u našoj školi održan je Božićni sajam. Pravi mali festival kreativnosti, originalnosti, mašte, dobrote i pozitivnih emocija. Vrijedne ruke učenika, roditelja, baka i djedova, učitelja, učinile su da i ovaj događaj, pomalo već tradicionalan, postane i ostane lijepa i draga uspomena. Uz veselu božićnu glazbu, lijepo ukrašene štandove, mnoštvo djece, posjetitelja, u prvom redu roditelja, uže i šire rodbine, ali i bivših učenika škole kojima je ovo uvijek prilika za susret sa "starim" profesorima, družili smo se, zabavili, ponešto i zaradili, ali od svega toga najvažnije - bili smo dio božićne čarolije koja u svima nama budi toplinu, bliskost, dobrotu i ljepotu najveselijeg blagdana i dana u godini... Voljeli bismo da nas božićni duh ne napušta cijelu  godinu...