DOGAĐANJA 2014./2015.

4. RAZRED NA SATU POVIJESTI

DORA  CRNKOVIĆ, 4.d

Jako mi se svidjelo odlazak na sat povijesti. Saznali smo puno stvari za koje prije nismo znali. Profesor je bio jasan i glasan tako da smo sve nove stvari mogli saslušati s razumijevanjem. Zahvaljujemo se što je odvojio svoje vrijeme da mi nešto saznamo.

EMA DONESKI,4.A

Bilo je jako lijepo i zabavno u učionici profesora Franje Gudelja i vidjelo se da zna mnogo o povijest. Neke stvari koje je taj profesor rekao sam znala, ali neke i nisam. Imao je lijepu učionicu i lijepo je opisivao događaje iz hrvatske prošlosti. Vidjeli smo i lijepu prezentaciju. Bilo je odlično.

MARIJA BELOŠEVIĆ 4.A

Sat povijesti je bio jedan od najboljih sati u mom životu. Profesor Franjo Gudelj nam je u samo 45 minuta objasnio jako puno o starim Hrvatima. Bilo je uzbudljivo i zanimljivo. Najzanimljivije je bilo kada nam je pričao o Domagojevim strijelcima. Meni je Franjo Gudelj najbolji profesor i htjela bi biti njegova učenica.