DOGAĐANJA 2015./2016.

100. sat Hrvatskog jezika

U srijedu 10.2.2016 mojem 5.a razredu bio je 100. sat proveden sa profesoricom Pavicom iz hrvatskog jezika. Toliko dugo provedeno vrijeme proslavili smo zabavljanjem i igranjem s profesoricom. Pojedini učenici i ja napravili smo igre za smijanje, zabavljanje pa i ponavljanje osnova gradiva hrvatskog u 5. razredu. Na početku je slijedila prikladna prezentacija vezana za maškare koju su napravile Nika i Marija Peršun. Nakon toga je Hannah održala igru" Vješala" u kojoj smo se zabavili i ponovili hrvatski. Bilo je tu još Tonkina, moja,Anina,Brunina, Lukina i Samanthina igra. 100. je sat bio je svim učenicima najdraži sat. Pošto nismo sve stigli u jednom satu zabava se produljila na sljedeći 101. sat.

Marija Belošević, 5.a