DOGAĐANJA 2015./2016.

DANI KRUHA

Danas u četvrtak 15.10. Dan je kruha te je vjeroučiteljica Osnovne škole Josipa Račića organizirala predstavu. Učenici nižih razreda došli su oko pola dvanaest u školu. Namjestili su te počeli recitirati. Na kraju predstave svećenik je blagoslovio kruh. Učenici su otišli u svoje učionice i jeli kiflice, kruh, slance… Hvalili su svaku svoju mrvicu koju su napravili.

LORETA DALMATIN, 4.C

Danas u Osnovnoj školi Josipa Račića održali su se Dani kruha. Bila je predstava u kojoj su i cure i dečki recitirali i pjevali. Došao je župnik Don Ivan. Posvetio je kruh. Svi učenici nakon predstave su otišli u svoje učionice. Mislim da su se svi lijepo proveli i probali peciva i kruh koje su učenici i njihovi roditelj napravili.

JANA KRIŠTO, 4.C