DOGAĐANJA 2016./2017.

VEČER MATEMATIKE

1. Večer matematike održana je u našoj školi 7. prosinca 2017. u 18.00 sati. Voditeljica projekta bila je učiteljica Dragana Rakonca.

Večeri se odazvalo 270 sudionika. Sudjelovalo je 120 učenika, isto toliko njihovih roditelja, učiteljice i stručni suradnici. Večer matematike je manifestacija koju je iniciralo Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja. Učiteljice su marljivo pripremale materijale za pojedine radne centre.

Osim rješavanja zabavnih matematičkih zadataka cilj ove manifestacije bio je provesti ugodno vrijeme u neformalnom druženju s djecom i roditeljima u prostorijama naše škole.

Rezultati! Uspješno riješeni zadani problemi, zabava, suradnja i želja za ponovnim susretima s matematikom na zabavan i drugačiji način.

Zahvaljujemo se svim učiteljicama koje su pomogle u organizaciji manifestacije, a osobito učenicima naše škole koji su uspjeli motivirati svoje roditelje na sudjelovanje.