DOGAĐANJA 2013./2014.

DAN SPORTA

29. svibnja 2014. obilježili smo u našoj školi Dan sporta. Ove godine su nam teme bile: Paraolimpijske igre i kultura navijanja.
       Kroz čitav tjedan su učenici nižih razreda sa svojim učiteljicama razgovarali, istraživali i izrađivali plakate vezane za te dvije teme.
       U četvrtak 29.5. su za učenike na školskom igralištu bile organizirane štafetne igre. Ekipa svakog razreda se sastojala od 5 dječaka i 5 djevojčica. Ostali učenici su izradili različite transparente i navijačke rekvizite! Natjecanja su se odvijala između paralelnih razreda. Svakom razredu je dodijeljeno priznanje za uspješno sudjelovanje u natjecanju!
       Kroz provedene aktivnosti učenici su osvjestili vrijednost bavljenja sportom! Također smo svi skupa uvidjeli da navijanje može biti "žestoko i srčano" i bez tako čestih vrijeđanja i nasilnog ponašanja!!
       Na kraju smo se svi osjećali kao pobjednici!!!!